Pzt - Paz 8.00 - 18.00

Adres: Esentepe Mh. Milangaz Cd.
No:75-A/102 Kartal/İstanbul

Misyon ve Vizyon

Misyonumuz

Müşterilerimize Güvenilir ve verimli bir hizmet sunacağız. İşletmemizin yüksek kaliteli, güvenli ve çevreye sorumlu hizmetleri; iyi eğitimli ve tecrübeli gemi adamları istihdam ederek gerçekleştirilecektir. Gezegenimizin doğal kaynaklarını korumak için izin verilmiş emisyonu azaltacağız.

AGA Teknik sürekli gelişim boyunca, SIFIR KAZA , SIFIR KİRLİLİK ve SIFIR TUTUKLANMA hedeflerine ulaşmayı amaçlar.

Vizyonumuz

Şirketimizin hedefi, işletmemiz altında bulunan gemilerde en yüksek kalitede hizmet vermektir. İşletmemizin bütün seviyelerinde sürekli gelişim için en üst düzeyde efor harcanacaktır. İlkemiz, mükemmel operasyona ve emniyete odaklanarak çevreye duyarlı ve kalıcı olmaktır.

Güvenlik, Güvenilirlik, Verimlilik

AGA Teknik olarak, sürdürülebilir müşteri memnuniyeti ve çevresel hedefler geliştirme taahhüdümüz birinci önceliğimizdir. Bununla birlikte, dünyanın her yerindeki çalışanlara olan bağlılığımız, kurumsal ilkemizin ve yönetim gücümüzün temel göstergesidir. Kurulduğu günden beri dinamik yapısı ile yatırımlarına hız kesmeden devam eden firmamız, faliyet gösterdiği alanlarda öncü rol üstlenmekte ve paydaşlarının büyümesine de katkı sağlamaktadır.

Değerli Çalışanlar

Girişimcilik

Adalet

Sorumluluk